444 5 972

ŞEHİR GÜVENLİĞİ KÜLTÜRÜ EĞİTİMLERİ

ŞEHİR GÜVENLİĞİ KÜLTÜRÜ EĞİTİMLERİ

AMAÇ:

Şehir güvenliğinin sadece devletin kolluk güçleri ile değil vatandaşların da katkısıyla sağlanması gerekliliğinden yola çıkılarak hazırlanmış olan eğitimlerimizde vatandaşın güvenlik konusunda üstlenmek zorunda olduğu rolün doğru bir şekilde aktarılması; dolayısıyla güvenlik kültürünün geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

NEDEN BU EĞİTİMLER ALINMALIDIR?

Bu eğitimleri alan ve çalışanlarına aldıran kurumlar, güvenlik kültürünün oluşturulması ve geliştirilmesinde öncü olacaklar; toplumsal hayatın güvenli bir ortamda sürdürülmesinde katkıda bulunacaklardır. Güvenlik kaygısı yaşamayan kişiler ve toplumların gerek özel hayatlarında gerekse iş hayatlarında daha verimli olacakları bir gerçektir. Bu eğitimlerimize bireysel talepler olabileceği gibi kurumsal taleplerin de olması son derece önemlidir. Bir takım ruhu içersinde hareket etmek zorunda olan kurumsal çalışanların bu eğitimden kazanımları son derece fazla olacaktır. 

İŞVERENLER NEDEN BU EĞİTİMLERİ ÇALIŞANLARINA ALDIRMALIDIR?

Bu eğitimler, toplumsal bazda güvenli bir ortam tahsis edilmesinde devletin kolluk kuvvetlerine katkı sağlayacak bilgileri çalışanlara verirken aynı zamanda çalışanların karşılaştıkları bir olay karşısında aynı şekilde düşünebilmelerini sağlayan eğitimlerdir. Dolaylı olarak aynı ekip içinde değişik branş, görüş, eğitim ve becerilerdeki kimselerin aynı şekilde düşünüp ortak hareket etmelerini sağlayarak işletme için pozitif sonuçlar doğuracaktır.

 

 

 

HEMEN BAŞVUR


Başvuru
Lütfen Bilgi almak istediğiniz konuyu belirtiniz.
DoğrulamaBuraya Giriniz...